Extrém

18. října 2016 11:40

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je žena s největším zadkem na světě! Měří přes dva metry. Jak se vám líbí?

Obří pozadí jí způsobuje mnoho problémů, i přesto se svého světového rekordu nechce za žádnou cenu vzdát.

Devětatřicetiletá Američanka Mikel Ruffinelli je šťastně vdaná, je matkou čtyř roztomilých dětí a mimo jiné už léta drží světový rekord za největší zadek světa. Její obří boky totiž měří v obvodu neuvěřitelných 250 centimetrů a žena navíc váží 190 kilogramů. I přes malý vzrůst to tak rozhodně není žádný drobeček. Na své nevídané prvenství je pak náležitě pyšná a rozhodně na svém zadku a nezdravém životním stylu nehodlá nic měnit.

Tvrdí totiž, že je i přes nadváhu naprosto zdravá, cítí se skvěle a muži mají ženy jejích tvarů rozhodně raději než vychrtlé modelky. Jenže to možná není tak úplně pravda. Děti totiž mají o svou maminku starost a tvrdí, že zejména nohy dostávají kvůli obrovské váze a jedinečnému zadku pořádně zabrat. Že se s největšími boky na světě nežije úplně ideálně, pak potvrzuje i samotná Mikel.

Umýt se v jejich sprchovém koutě či nasednout do auta je tak pro ni nadlidský úkol, a také chůze je pro ni mnohdy velkou překážkou. I přesto je na své enormní boky náležitě hrdá a nechce je ani o centimetr zmenšit. Je tohle ale vůbec ještě hezké?

Sdílejte článek

Přečtěte si také