návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Extrém

GALERIE: Tohle není panenka, ale skutečná žena z masa a kostí! Podívejte se na její fotky a neuvěříte

Jmenuje se Lulu a hledat byste ji museli až v dalekém Japonsku. To asi většinu z vás nepřekvapí, protože tato země je prostě plná zvláštních věcí, lidí a nápadů.
Vydáno: 12.09.2017
Lulu je oživlá panenka.
Autor: designyoutrust.com Lulu je oživlá panenka.

Lulu je ve skutečnosti normální dívka, která je schovaná pod spoustou make-upu, oblečení a různých paruk. Všechny tyto věci způsobují, že na první pohled vypadá jako umělá porcelánová panenka.

Nejtrapnější rande v dějinách?

GALERIE: Trapas roku! Dívka se na prvním rande zasekla v okně, když z něj chtěla vyhodit bobek. Museli ji zachraňovat hasiči

Za nápadem stvořit oživlou panenku, stojí módní návrhářka Hitomi Komaki (23). Ta si svůj model pečlivě chrání a odmítá prozradit identitu dívky. Názory lidí na její výtvor se liší. „Někteří tvrdí, že jim to připadá jako fetiš, ale pro mě je to móda. Vždycky jsem měla ráda panenky, jsou pro mě ztělesněním roztomilosti, “ tvrdí Komaki. Co na takovou módu říkáte vy? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.

 

Emily Ratajkowski

Nejžhavější video roku?! Sexbomba Emily Ratajkowski si úplně svlečená zarajtovala na koníčkovi

Hloupí fórek policistů

FOTO: Slovenští policisté pobouřili internet fotkou mrtvého opilého zajíce! Co je na ní tak strašného?

Článek je zařazen v: Japonsko , kuriozity , Lulu , Hitomi Komaki , panenky

reklama