Extrém

26. září 2022 11:47

redakce Prima Lajk

GALERIE: Transgender žena se stala bezpohlavním ještěrem. Kvůli extrémní proměně přišla o syna

Z kdysi úspěšného bankéře se šťastnou rodinou se stal bezpohlavní plaz po kastraci.

Před několika lety vedl Richard Hernandez úplně normální život bankéře. Ačkoli měl ale dobrou práci, bydlení a rodinu, pořád nebyl šťastný – něco mu chybělo a necítil se dobře ve své kůži. Už od malička chtěl být totiž ženou a plazem.

V pětatřiceti letech, poté, co byl diagnostikován jako HIV pozitivní, začal s drastickou a extrémní proměnou v dračí ženu. Odešel z práce, změnil si jméno i pohlaví a začal podstupovat několikaletou transformaci na ještěra. „Pro mě to byla ta nejdůležitější cesta v mém životě,“ řekla dnes už Eva Tiamat Bafomet Medusa, která podstoupila kastraci, odstranění uší i zubů, rozdělení jazyku, implantaci několika rohů a nesčetně tetování a piercingů.

Za brutální modifikaci už utratil transgender nebinární ještěr v přepočtu více než 1,3 miliony korun, přičemž proměna prý stále není u konce. Ne všichni však v jejím okolí extrémní změnu vizáže i chování Evy pochopili. Kvůli drastické proměně přišla o svého syna, který se svého otce po proměně zřekl.

Eva však přesto doufá, že si k sobě časem najdou cestu a její potomek ji jednou přijme takovou, jaká skutečně je – bezpohlavní ještěr. „Chtěla bych svému synovi říct, že se mu omlouvám za chyby. Ale právě ty chyby ze mě udělaly úžasného člověka, kterým teď jsem. Doufám, že mi ještě dáš v život šanci a věz, že tu na tebe vždy budu čekat s otevřenými křídly,“ vzkázala dračí žena synovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také