Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Tuhle ženu málem zabila liposukce! Podívejte se, jak jí zpackaná operace zdeformovala břicho

Nevinná operace málem způsobila smrt dvojnásobné matky.
Vydáno: 28.06.2017
Žena se zdeformovaným břichem po liposukci

Tahle matka dvou dětí opustila nemocnici s příšernými jizvami a zdeformovaným břichem po infekci, která zpustošila její tělo po plastické operaci břicha. „Bylo to, jako by se moje kůže roztrhla.“ Tak popsala 34letá Quanna Brownová své pocity po zpackané liposukci, po které jí zůstalo zdeformované břicho a příšerné jizvy. Do místa řezu při plastické operaci se jí totiž dostala infekce. Podle vlastních slov je šťastná, že to všechno vůbec přežila.

Rodina nemá dostatek financí na operaci.

FOTO: Tenhle chlapec má břicho velké jako monstrózní balón! Neuvěříte, co s ním je

Quanna se rozhodla pro operaci po svém druhém těhotenství, kdy nebyla spokojená se svou váhou ani tělem. Podstoupila proto osudnou liposukci. Po operaci se cítila šťastně a nemohla se dočkat, až si své nové břicho prohlédne. Po čtyřech dnech ale začala pociťovat silné bolesti a nebyla schopná se pohnout. Hned na druhý den proto zamířila na pohotovost. V nemocnici pak musela kvůli infekci strávit 50 dnů, během nichž podstoupila dalších pět operací, které alespoň částečně napravily hrůzostrašné následky liposukce. Nyní je Quanna potřetí těhotná, a přestože podstoupila psychoterapii, stále bojuje s pohledem na své do konce života zdeformované břicho. Na fotky, které zveřejnila po operaci, se můžete podívat ve fotogalerii.

Neskutečná proměna!

GALERIE: Měla břicho jako Santa Claus. Za rok ale zhubla přes 40 kilo a takhle jí to sluší! Jak to dokázala?

Reklama
Článek je zařazen v: liposukce, nepovedená operace, zdeformované břicho
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama