Extrém

15. listopadu 2017 14:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek chtěl sbalit holku tím, že jí poslal fotku svého penisu. Ona se mu pomstila tímto drsným způsobem

Holka se rozhodla s úchylem pořádně zatočit. Nyní se jeho pitomému chování všichni smějí.

Muži se dneska snaží sbalit ženu opravdu bizarními a nechutnými způsoby. Třeba tím, že holce prostě pošlou fotku svého přirození. Přesně to zažila šestadvacetiletá Britka Tara Natasha, které najednou napsal zcela neznámý muž na Snapchat a pokoušel se ji sbalit. Zvolil k tomu ovšem dosti netradiční způsob.

Poslal jí několik svých nahých fotek včetně svého přirození a doufal, že se s ním žena bude chtít hned vyspat. Ta byla z jeho chování zcela zhnusená a původně chtěla jeho fotky ignorovat. Nakonec se ale rozhodla, že si z něj parádně vystřelí.

Tara mu totiž napsala, že může klidně přijet, akorát má doma kamarádku, jež se k nim bude chtít přidat. Kluka nabídka na sex ve třech samozřejmě nažhavila a ihned se vydal na adresu, kterou mu poslala. Tak nějak mu ale nedošlo, že ho dívka nasměrovala přímo Buckinghamského paláce k britské královně. Situace mu ale nepřišla podezřelá ani poté, co se svým autem přijel k jedné z částí paláce a byl vykázán tamní stráží. Se svým autem ale čekal nedaleko a stále doufal v trojku.

Až po chvíli ho Tara přestala dusit a přiznala mu, že šlo o její ošklivý žert. To ovšem chlap nemohl pochopit a ihned jí začal nadávat. Dívka ho ale parádně vytrestala a dala mu tak ostře najevo, že muži by se k ženám opravdu neměli chovat jako ke kusu masa. Za její vtipnou reakci ji nyní obdivuje celý internet a onen zoufalec je pro změnu všem pro smích.

Sdílejte článek

Přečtěte si také