Extrém

26. dubna 2017 14:24

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek předstíral, že je Francouz, aby sbalil holku. Neuvěříte, jak to dopadlo

Když si hraješ na Francouze, aniž bys uměl slovíčko francouzsky.

Zapůsobit na dívku na internetové seznamce na první pohled je velmi těžké. Většina mužů totiž hned na začátek položí ohranou otázku, jak se dívka má či co dělá, a většina z nich ihned ztratí zájem. Brit působící na internetu pod přezdívkou L Gunfield se proto rozhodl jít na to trošku jinak a zapůsobit na holku tím, že je Francouz. Mělo to jen malý háček. Kluk totiž neuměl téměř ani slovo francouzky.

Jak to tedy udělal, aby mu holka věřila? Zkrátka vždy, když se ho zeptala na nějaké francouzské slovíčko, odpověděl jménem nějakého tamního fotbalisty. Muž je totiž velkým fanouškem fotbalu a nic lepšího ho prostě nenapadlo. Jenže světe div se, ono to fakt chvilku fungovalo a ona si myslela, že jí vážně říká francouzské lichotky.

Moment si sice myslela, že mluví španělsky, i toho ovšem uměl kluk vybruslit. Jestli se mu nakonec povedlo holku pozvat na rande, ale nevíme. Vzhledem k tomu, že o této části zpráv už týpek mlčí, dá se předpokládat, že holka jeho trik prokoukla a jeho francouzské flirtování nezabralo. I přesto se tato originální snaha docela cení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také