Extrém

28. března 2018 15:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek s dvěma penisy odpověděl na otázku, která všechny zajímá!

Jaký je život se dvěma penisy? Tenhle muž na to odpovídá.

Když máte dva penisy… začíná otázka, kterou jsme si nikdy nemysleli, že položíme. Každopádně zbytek otázky pokračuje takto: můžete mít sex s oběma zároveň? A nedělejte, že vás by to nezajímalo.

via GIPHY

Podle týpka s přezdívkou DoubleDickDude to každopádně možné je. Tenhle pán se proslavil v roce 2014, když vystoupil na Redditu a založil dotazník, pod kterým mu mohli lidé z celého světa pokládat nejrůznější dotazy. Na rozdíl od většiny lidí trpících touto abnormalitou, jsou oba jeho penisy funkční, oba může používat k vylučování moči, stejně jako k ejakulaci. Při masturbaci ale podle všeho používá pouze ten pravý. Levý zapojuje až při sexu – který, jak sám přiznává, má překvapivě často.

V minulosti se mu dostalo i několik nabídek na natočení pornofilmu, ty však DDD odmítl s tím, že nestojí o krátkodobou slávu. Místo toho tak napsal knihu, která byla opět velice úspěšná. Nyní se muž soustředí pouze na to, aby si našel přítelkyni a mohl pomalu založit rodinu. Je prý unavený ze vztahů na jednu noc. Stejně tak si prý neužívá ani masturbaci, musí ji totiž provádět každý den, díky dvěma penisům se v jeho těle totiž prý tvoří dvakrát více ejakulátu, a jakmile ho nedostane ven, dochází k bolestem. Inu, život s dvěma penisy sebou holt nese jistou daň.

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis vztahy masturbace sex galerie penis otázka Reddit otevřená zpověď týpek abnormální

Přečtěte si také