Extrém

21. srpna 2017 16:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek se snaží vypadat jako skutečný elf! Za operace a úpravu uší utratil přes milion korun. Svým vzhledem nyní děsí okolí

Takhle to dopadá, když je někdo až příliš velkým fanouškem Pána prstenů.

Šestaadvacetiletý Luis Padron z Buenos Aires má jednu až nezdravou vášeň. Je totiž obrovským milovníkem fantasy, což je na něm člověk ostatně poznat na první pohled. Snaží se totiž vypadat jako skutečný elf! A pro svůj sen je ochoten udělat naprosto cokoliv.

Podstoupil několik operací, za které utratil už přes milion korun. Nechal si vybělit kůži, na níž navíc používá speciální krémy s ochranným faktorem 100. Kromě toho podstoupil i rozšíření čoček a změnu barvu očí. Na kontě má rovněž liposukci čelisti, operaci nosu, permanentní odstranění chlupů z celého těla či odbarvení vlasů na bílo.

Naposledy pak podstoupil náročnou transplantaci vlasů, při níž mu odborníci udělali tvz. upíří účes. Při transplantaci dvou tisíc vlasových folikul byla dokonce použitá i jeho vlastní krev! Tím navíc plán jeho zákroků zdaleka nekončí. V plánu má dále zešpičatění uší či prodloužení končetin. Proč ale něco takového vůbec dělá?

V dětství byl Luis totiž šikanován, kvůli čemuž se stále více upínal ke svému oblíbenému světu plného víl, andělů a elfů, který vídal ve svých milovaných snímcích, mezi něž patří Labyrint a Nekonečný příběh. A v té době se také rozhodl, že by chtěl jednou vypadat přesně jako oni. Není tohle už ale přeci jen trochu moc?

Sdílejte článek

Přečtěte si také