Extrém

11. listopadu 2017 12:09

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týpek si píchá do svalů smrtící injekce. Vyrostly mu proto obří nechutné bicepsy. Podívejte se na ně

Tahle posedlost svaly už opravdu není zdravá.

Ostrou kritiku schytal 21letý Kiril Tereshin, který si do svých svalů píchal nebezpečné chemické injekce. Ruský kulturista z Pyatigorsku sdílel fotky bizarního tvaru svého těla sociálních sítích. Své obrovské bicepsy s obvodem 60 cm si vybudoval pomocí syntholu, tedy vylepšujícího oleje pro kulturisty. Ten si pravidelně vpichoval do svalů. Tuto riskantní proceduru zahájil poté, co letos v létě opustil ruskou armádu. Během pouhých 10 dní pak nabral na obvodu bicepsů celých 26 cm.

Kulturista, který touží po překonání rekordu ve velikosti bicepsů, prohlásil, že aby dosáhl takových rozměrů, musí injekcí do svalů na paži dostat litry této látky. I když podle svých slov po takových aplikacích ležel v posteli se 40stupňovými horečkami a myslel, že umírá, nakonec to podle něj stálo za to. Od té doby, co si začal píchat injekce, přibral ze 62 kil na 68, přestože ale injekce kombinoval s pravidelnými tréninky v posilovně, na jeho skutečnou sílu to mělo jen malý vliv.

Po zveřejnění svých fotografií na Instagramu se stal terčem kritiky, někteří uživatelé jej v komentářích dokonce naznačují, že snad není psychicky v pořádku. Při dlouhodobé aplikaci syntholu injekcemi do svalů se podle lékařů mimo jiné zvyšuje riziko plicní embolie, poškození nervů, infekce, mozkové mrtvice, cyst v olejem naplněných svalech nebo potenciálního vývoje vředů ve svalech. Theresin je přesto neoblomný a s užíváním této chemické látky hodlá pokračovat. Jak momentálně jeho monstrózní bicepsy vypadají, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také