Extrém

19. srpna 2016 15:37

Tereza Javorová

GALERIE: Vážil 270 kilo a vypadal jak bečka sádla. Zhubnul tak, že denně chodil nakupovat! Dnes je z něj sexy svalovec...

Dobrá zpráva hlavně pro všechny holky! Čím více budete nakupovat, tím více zhubnete! Má to ale jeden háček...

Jednatřicetiletý Pasquale 'Pat' Brocco vážil 270 kilo. Denně vypil několik litrů mléka, jedl sladké koláče, fastfood a pil sladké limonády. Tady je jeho denní jídelníček:

2 litry mlékakrabice sladkých cereáliíarašídové másloenergická tyčinka30cm sendvič s masovými koulemi a sýrem100 kuřecích nugget z fast foodujablečný koláč z fast foodu2 litry sladké limonády4 donuty

Přijde vám to málo, nebo moc? Pasqual takto denně snědl přes 12 000 kalorií! Kvůli nadváze však začal mít zdravotní problémy a uvědomil si, že takhle to dál nejde. "Když jsem se podíval na svůj extrémně nezdravý jídelníček, uvědomil jsem si, že je založený na mléce a cukru."

Radikálně tak překopal svoji životosprávu. Začal cvičit a zásadně upravil jídelníček. Ten nyní vypadá takto:

5 litrů vody20 vaječných bílkůhrnek ovesných vločekpůl kila kuřecích prsoufazolelibové hovězí masohrst mandlí1 batata

Jídelníček tak zredukoval na pouhých 2 500 kalorií denně. A okamžitě začal hubnout. Ale nejen kvůli jídelníčku. Pasqual si nakázal, že pokaždé, když bude mít hlad, bude si muset pro jídlo dojít do supermarketu. Ale pouze pro to jedno konkrétní. Zvlášť si tak chodil pro snídan, svačinu, oběd i večeři. Denně tak nachodil přes 10 kilometrů!

Muž zhubnul neuvěřitelných 90 kilogramů. Sice mu zbyla volná kůže, ale tu si nechal pomocí chirurgického zákroku odstranit. Dnes vypadá takto skvěle:


Přečtěte si také