Extrém

30. srpna 2016 12:50

Tereza Javorová

GALERIE: Vzácná trojčata bojovala o přežití a jejich matka se jich vzdala. Dnes mají novou rodinu a vypadají jako andílci!

Opravdu dojemný příběh! Tyto tři sestry to však v životě neměly lehké, i když ještě ani nechodí do školy!

Trojčata Mackenzie, Macy a Madeline Garrisonovy jsou jedním ze dvou vzácných případů na světě, kdy dvě sestry byly siamské a jedna se vyvíjela separátně. Všechny dívenky sice porod přežily, ale boj o život pro Macy a Mackenzie neskončil. Lékaři je museli od sebe operativně oddělit a celý náročný zákrok trval více jak 24 hodin! Dvojčata sice mají každé jen jednu nohu, ale lékaři jim ihned nechali udělat protézy. Jejich sestra Madeline byla po zdravotní stránce v pořádku.

Naneštěstí se o svoje holčičky nemohla jejich biologická matka starat a děti tak musely být přidělené k pěstounům Darle a Jeffovi Garrisonovým. Těm se až po dvou letech opatrovnictví podařilo adoptovat všechny tři holčičky, které se mohou konečně zvesela smát. Hrají si se syny Garrisonových a celá osmičlenná rodina tráví čas spolu. Trojčata dokonce dostala i malého poníka, kterého si okamžitě zamilovala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také