Extrém

6. dubna 2016 15:01

Tereza Javorová

GALERIE: Z anorektičky se stala sexy fitness guru! Tyhle fotky vám dodají chuť k jídlu

Anorexie je nemoc zlá a ošklivá. Bohužel si dívky často nedokážou samy pomoct a uhladoví se k smrti. Aroosha Nekonam patřila mezi ně. Ze své nemoci se ale vyléčila a díky své sexy postavě je hvězdou Instagramu!

Aroosha byla kost a kůže a její nezdravý vzhled nápadně naznačoval, že trpí anorexií. I když nejedla téměř nic, pořád si připadala tlustá. Svoje tělo neskutečně trýznila, načež jí odpovídalo zdravotními problémy.

"Byla jsem vždy perfekcionistka. Běhala jsem deset kilometrů denně a téměř nejedla, abych měla dokonalou postavu. Jedině tak jsem si připadala dost dobrá," popisuje pětadvacetiletá žena ze Skotska svoje problémy.

Poté, co její zdravotní stav byl alarmující a její rodina a přátelé se začali bát o její život, musela Aroosha odletět do Jižní Ameriky na speciální kliniku. Proces zotavování nebyl vůbec jednoduchý, ale Aroosha zrádnou anorexii přece jen překonala. Dnes je z ní úspěšná trenérka, fitness poradkyně a modelka a inspiruje ostatní dívky, že svaly jsou modem lepší než trčící kosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také