Extrém

4. května 2016 11:28

redakce Prima Lajk

GALERIE: Z tlouštíka závislého na fast foodech zhubl do velkého fešáka. Milovaného jídla se přitom nevzdal…

Zhubl skoro 100 kilogramů, aniž by se vzdal mnohých oblíbených potravin. Jak to udělal?

Čtyřiatřicetiletý Jason Storer si život bez oblíbeného jídla z fast foodů neuměl dlouho ani představit. Dlouhá léta nejedl prakticky nic jiného než nezdravé jídlo, které rád zapíjel litry koly nebo milovanou whisky. Na jeho těle se pak způsob stravování samozřejmě projevil a Jason vážil příšerných 227 kilogramů, což začínalo mít velké zdravotní následky. Dělalo mu problémy chodit, trpěl závažnými bolestmi žlučníku a měl astma. Situace došla tak daleko, že se vždy zpotil už po pár krocích a jednou málem nevylezl z auta. A právě v té chvíli se, i díky své přítelkyni, rozhodl se sebou něco udělat.

Přihlásil se proto do speciálního hubnoucího programu. Během několika měsíců tak zhubnul neuvěřitelných 95 kilogramů a to se přitom nemusel vzdát ani některých svých oblíbených pochutin! Jason sice dal sbohem alkoholu či kebabu a změnil své stravovací návyky, pořád si ale může v klidu dopřávat milované hamburgery se slaninou nebo brambůrky. Jen se oblíbené jídlo naučil vařit z libového masa a bez tuku. I když dal tedy fast foodům sbohem, některých tamních jídel se vzdávat nemusí.

A jak je vidět tak tato taktika, společně s pravidelným plaváním a návštěvou fitka, opravdu funguje. Jason se tak během pár měsíců změnil k nepoznání. I když má stále přes 120 kilo, je z něj už docela krasavec, který navíc ve svém hubnutí zdaleka nekončí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také