Extrém

18. května 2016 16:37

Tereza Javorová

GALERIE: Ze stokilové macandy se stala extrémně hubená kost. Donutila ji k tomu selfíčka!

Dechberoucí proměnu prodělala čtyřiadvacetiletá Candace Hopkins z Austrálie. Ve svém nejtučnějším období vážila přes stokilo, ale za necelé tři roky se jí podařilo zhubnou tak, že si lidé mysleli, že podstoupila operaci! Pomohla jí k tomu překvapivě selfíčka...

Candace se rozhodla zhubnout ve svých 21 letech poté, co viděla společnou fotku se svým přítelem z jedné párty. Byla zděšená. Vypadala vedle něj jak matrona a řekla si, že tohle prostě není ona. Začala na sobě tvrdě makat a během tří let neuvěřitelně zhubla. "Dříve jsem vůbec neřešila, co jím, a milovala jsem brambůrky. Byla jsem shcopná jich za den spořádat několik pytlíků," přiznává mladá dívka.

Začala se ale hlídat v jídle, pravidelně cvičit a váha šla dolů. Pomáhala jí k tomu selfíčka, která si každý den před zrcadlem dělala. Díky nim tak mohla vidět své pokroky a neusnout na vavřínech. "Známí, kteří mě dlouho neviděli, se mě v šoku ptali, jestli jsem nepodstoupila nějakou operaci," směje se Candace. Je ale důkazem toho, že se dá zhubnout zdravě a bez povislé kůže. Podívejte se galerie.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie galerie

Přečtěte si také