Extrém

10. února 2017 15:22

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena díky Photoshopu 4 roky předstírala, že chodí s úplně cizím mužem. Podívejte se na její šílené fotky!

Nebezpečný stalker, nebo zoufalá žena?

Jednatřicetiletá Britka Jill Sharp pozvedla stupeň internetového stalkování a narušování osobního soukromí na zcela novou úroveň. Předstírala totiž, že chodí a žije s neznámým mužem Grahamem McQuetem, kterého však ve skutečnosti nikdy nepotkala. Svým přátelům však vykládala, že se jedná o její životní lásku a jako důkaz dávala pravidelně na sociální sítě “jejich“ šťastné fotky. Jeji bizarní lež jí pak procházela neuvěřitelné 4 roky!

Fotky byly ale ve skutečnosti upraveny ve Photoshopu, v němž se Jill zkrátka “vyměnila“ za jeho skutečnou přítelkyni. Udělala to tak vždy, když Graham zveřejnil na svém profilu novou fotografii. Svým nejbližším pak o jejich vztahu vyprávěla hotové pohádky a tvrdila, že už jsou dokonce i zasnoubeni. Kamarádům ale časem začalo být divné, že přítele ani po letech stále ani jednou neviděli. Vždy, když se s ním měli potkat, přišla žena s nějakou výmluvou. Přátelé se proto více zaměřili na její fotky a časem jim došla ošklivá pravda.

O celé situaci následně informovali také Grahama, jenž o tom samozřejmě neměl vůbec tušení. Se svou pravou přítelkyní pak celou záležitost předal policii, která ovšem v tomto případě toho nemůže příliš udělat. Nikdo pak příliš neví, co ženu k tomuto zoufalému činu vedlo. Chtěla snad před přáteli zakrýt fakt, že je stále sama, nebo muže tajně milovala? To už se možná nikdy nedozvíme. Z jejích photoshopových fotek nám ale zůstává rozum stát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také