Extrém

12. dubna 2019 15:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena má po zpackané plastice každé prso jinak velké. Z jejího znetvořeného hrudníku vám bude zle

Představte si, že všechny své úspory investujete do plastické operace, která se opakovaně nepovede a málem kvůli ní umřete. Tahle žena ten pocit moc dobře zná.

Operace prsou jsou velmi náročnou operací, která ne vždy dopadá podle představ pacientek. Ostatně, o jedné z těch nepovedených jsme nedávno psali v tomto článku. Tahle žena ale měla snad ještě větší smůlu. 28letá Holly McCulloch se totiž vydala na vysněnou operaci prsou z Anglie až do dalekého Turecka. A výsledek dopadl katastrofálně – vrátila se s jedním ňadrem velikosti G a druhým D. Pro kliniku v Istanbulu se rozhodla poté, co si na Instagramu všimla inzerátu. Celá procedura ji stála 80 000 Kč, přičemž cena zahrnovala i pětidenní pobyt all-inclusive v tamní luxusní vile.

Holly přiletěla na kliniku v srpnu 2018, a přesto že budova vypadala jinak než na instagramových fotkách, od operace ani platby ji to neodradilo. Po konzultaci s lékařem, kterému řekla, že si přeje velikost G, měly věci rychlý spád a na sál ji odváželi už za čtyři hodiny. Až tehdy začala být nejistá a ovládla ji úzkost, už však bylo pozdě. Probuzení po operaci bylo prý zážitkem, který by nepřála ani největšímu nepříteli. Potila se, zvracela a podle vlastních slov jí bylo, jako by právě prošla středověkým mučením. Poprsí měla sice obrovské, ale trpěla ukrutnými bolestmi.

Doktoři ji převezli zpět na sál, kde jÍ implantáty ihned odstranili. Výsledkem byla ochablá a natažená kůže. Lékař jí oznámil, že je to její vina, protože chtěla moc velká prsa, a poslal ji domů do Anglie, aby se uzdravila. V lednu tohoto roku se na kliniku vrátila, lékaři jí voperovali nové implantáty velikosti D, se kterými byla Holly tentokrát spokojená. Během zpátečního letu se jí ale přitížilo a měla prý pocit, že umírá. Na přestupu v Manchesteru tak byla převezena do nemocnice, kde dostala antibiotika, léky proti bolesti a chladící gel. Doktoři si všimli obřího puchýře na spodní části levého ňadra, kam dostala infekci.

Kůže na tomto místě postupně zčernala, a když začala páchnout po zhnilém mase a skrz obvaz jí prosakovala žlutá tekutina, měla opravdu strach. Když jí pak prso doslova prasklo při oblékání syna a cítila vypadávající implantát, okamžitě spěchala ke specialistovi na plastickou chirurgii. Ten jí řekl, že implantát musí ven. A tak jí byl odstraněn a její prsa nyní mají opět různou velikost, tentokrát B a D. Za tři měsíce je objednaná na reoperaci v hodnotě 30 000 Kč a my doufáme, že po všem, čím si prošla, bude už konečně úspěšná. Podle fotek, které můžete vidět v naší galerii, si totiž skutečně musela projít peklem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také