Extrém

27. června 2017 16:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena, o které si mysleli, že zemřela při požáru v Grenfell Tower, byla zázračně nalezena živá! Jak je to možné?

Zázraky se dějí.

O požáru v Grenfell Tower toho bylo řečeno hodně, bohužel však převládaly spíše smutné zprávy. Naštěstí se ale objevil také případ se šťastným koncem. Fadumo Ahmedová (32) měla své fotky umístěné v ulicích poblíž shořelého domu, protože její přátelé nepřestávali věřit, že je naživu. Paní Ahmedová žila v 19. patře a v osudný den volala své matce se slovy: „Nemůžu se dostat ven. Už nemůžu jít dolů. Modlete se za mě. Sbohem.“

Snažila se uniknout plamenům, ale nadýchala se kouře a zůstala ležet v bezvědomí v 18. patře. Tam ji nalezli záchranáři a následně ji odvezli do nemocnice, kde strávila několik dní. Její rodina a přátelé se o tom dozvěděli až o 8 dní později. „Když jsme viděli, jak je situace vážná, bylo to strašné – nemysleli jsme si, že by se odtamtud mohl někdo dostat živý. Ten hasič, co zachránil mou dceru je hrdina! Jsme tak šťastní, že je v pořádku,“ uvedla její matka.


Přečtěte si také