Extrém

20. března 2017 13:07

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena vážila přes metrák a nechtěla chodit ven. Díky pořadu Jste to, co jíte se proměnila v tuhle sexy kočku!

Tak razantní proměnu oblíbený pořad ještě nezažil!

Dnes večer v pořadu Jste to, co jíte projde takřka šokující změnou jednačtyřicetiletá Marcela Marusová z Ostravy. Maminka dvou dětí dříve vedla aktivní život, postupem let ale zlenivěla a ručička na její váze začala nebezpečně stoupat. Nepomohla jí ani zrada jejího manžela, jenž ji podváděl s její nejlepší kamarádkou.

Z rozpadu manželství se nemohla dlouho vzpamatovat a smutek se snažila zajíst. Časem tak vážila už neuvěřitelných 133 kilogramů! Žena pak kromě silné nadváhy trpěla také psychickými problémy, kvůli nimž už prakticky nevěřila lidem a skoro vůbec nevycházela na ulici. Kvůli obavám své starší dcery, která se bojí hrozící cukrovky a jiných zdravotních problémů, se ale Marcela rozhodla se svou váhou konečně pořádně zatočit a přihlásila se do oblíbeného pořadu. A její proměna opravdu bere dech!

Marcela s pomocí odborníků opravdu radikálně změnila svůj život a za 4 měsíce zhubla neskutečných 33 kilogramů. Tím ale její boj s nadváhou rozhodně neskončil a ona stále pokračuje ve své dechberoucí proměně. Během osmi měsíců tak zhubla 52 kilogramů a je z ní pohledná dáma, které byste překonanou čtyřicítku rozhodně nehádali. Za svou snahu a vůli si tak rozhodně zaslouží všechen náš obdiv.

Na její neuvěřitelnou proměnu se můžete podívat dnes večer v pořadu Jste to, co jíte na Primě od 21.30.

Sdílejte článek

Přečtěte si také