Extrém

27. února 2017 12:20

redakce Prima Lajk

GENIÁLNÍ HOLKA: Procestovala 22 zemí světa a všechno jí platili muži. Žádného z nich ale ani nepolíbila! Jak to dokázala?

Australanka si užívá exotické destinace a neuvěřitelný luxus. Sama ale neutratí ani korunu.

Nezaměstnaná prodejní asistentka Lucia Khabzi k cestování nepotřebuje peníze, ale seznamovací aplikaci. Právě díky ní se totiž seznamuje s muži, kteří ji následně zvou na velmi luxusní dovolené v nejrůznějších exotických destinacích. Za rok stihla díky štědrým nápadníkům procestovat již 22 zemí. Každá z jejích cest by ji stála minimálně čtvrt milionu korun, ona si je ale dopřává zcela zdarma. Na svém seznamu má již země jako Dubaj, Indii a Maroko.

Dvaadvacetiletá dívka díky aplikaci Miss Travel podobné Tinderu potkala mnoho chlapů, kteří ji zvou na své náklady na exotickou dovolenou. Lucia prý navíc nikdy během cest necítila žádný tlak, aby měla se svými hostiteli sex. Dle svých slov toužili její hostitelé spíše po přátelství a společnosti. Ani jednoho prý nepolíbila. Nerušeně si tak mohla užívat pětihvězdičkové ubytování, první třídu v letadle i dobrodružné aktivity.

Sdílejte článek
Štítky seznamka exotika cestování

Přečtěte si také