Extrém

5. března 2019 14:50

redakce Prima Lajk

HNUS! Týpek pije půl litru vlastní moči každý den! Jaké to na něj má účinky?

Je dobrý nápad pít vlastní moč?

Každý máme něco. Někdo má strach z plastových panenek, jiní zbožňují chůzi městem bez bot a následující chlapík pije půl litru moči každý den. Proč? No, to budete koukat.

Fabian Farquharson z Sheffieldu ve Velké Británii si svůj „nápoj“ vyrábí sám, začal s tím přitom před třemi lety poté, co se dočetl, jaké to má účinky. Dle něj totiž požívání vlastní moči výrazně vylepšuje zdraví, štěstí a taky inteligenci.

Naštěstí to má jeden háček. Na rozdíl od většiny ostatních je totiž Fabian frutarián, což znamená, že jí pouze ovoce. K tomu přešel poté, co mu doktoři nedokázali pomoct s bolestí žaludku, a Fabian tak musel začít pátrat po jiných řešeních. Jeho moč tak pravděpodobně chutná o něco lépe než ta vaše, i tak ale Fabian pomalu přešel k ještě o něco složitějšímu procesu. Teď si totiž svoji moč uchovává zhruba po dobu jednoho měsíce v označené lahvi, než ji vypije. Důvodem je, že prý za měsíc moč „dozraje“ a chutná tak lépe. Na závěr Fabian dodává, že si již nedokáže představit den, kdy by se nenapil vlastního lektvaru, a že jej vřele doporučuje i všem ostatním.

Ne, díky.

Sdílejte článek
Štítky inteligence muž moč štěstí zdraví nápoj

Přečtěte si také