Extrém

22. října 2014 15:00

Lenka Zajícová

Holky, bacha! Tohle jsou věci, kterými určitě odradíte každého muže

Ruku na srdce milé dámy, nedělá některá z vás tyto chyby? Tyto vlastnosti jsou stejně atraktivní jako pásový opar...

Plánujete s ním svatbu, děti a chcete se k němu nastěhovat. S tímhle nápadem raději počkejte, není to vhodné téma na druhé a překvapivě ani na třetí rande. Možná to je důvod, proč ve třiceti stále bydlíte u vašich.

Nezavřete pusu. V průběhu sexu máte potřebu vašemu miláčkovi sdělit, že Klára z marketingu chodí s Honzou z finančního. Že je nikdy neviděl? Nevadí. Právě teď je vhodná chvíle probrat jejich vztah step-by-step. Druhý den se vrátíte s tím, že jste se spletla. Klára chodí s Petrem z IT oddělení, takže si to žádá další pitvu jejich vztahu.

Nenechávejte ho vždy platit. Pokud si myslíte, že je to ok, když muž vždy platí, tak není. Občas mu nabídněte, že šrajtofli vytáhnete vy. Ocení to. A ten seznam vánočních dárků, který nosíte v kabelce už od července, mu raději neukazujte, nebo jediné, co dostanete, jsou kopačky.

Žvatlání, šišlání a neustále přivlastňování. Muži potřebují volnost. Pamatujte, že orli létají sami a pokud jim přistřihnete křídla, tak je určitě k oltáři nedostanete.

Nemáte ráda jeho kamarády. Už zase jde na pivo s těma debilama? No tak si uvědomte, že ti debilové tu byli před vámi a přestože je nemusíte zbožňovat, měla byste je alespoň tolerovat. Jsou velkou součástí života vašeho partnera a je vědecky prokázáno, že pokud se budete líbit jeho kamarádům, budete pro vašeho přítele až o 30 % atraktivnější.

Jste tak trochu jako Sherlock Holmes. Nehrajte si na detektiva, je to jeho mobil, jeho e-mail, jeho Facebook. Ne váš. Vždy tam najdete něco, co se vám nebude líbit, nedej bože vás přistihne u svého počítače a to, že se pak budete tvářit jako softwarový virus, vám opravdu nepomůže.

Mluvíte o svém ex. To je naprosté tabu. I v případě, že na jeho adresu nehodláte říct nic pozitivního. Váš aktuální partner si pak bude myslet, že o něm mluvíte stejně. Prostě to na vás nevrhá dobré světlo.

Nonstop dietářka. Nikdo nechce chodit s holkou, která počítá kalorie a k večeři si dá místo steaku dávku dobré nálady.

Sdílejte článek

Přečtěte si také