Extrém

16. prosince 2014 13:50

Táňa Sáblíková

Holky pozor! 5 signálů, které prozradí, že se mu líbíte

Je to tak, někdy je to opravdu těžké poznat. Líbíte se mu, nebo ne? Kluci prý ale dávají najevo jasné signály, které ale bohužel holky nezvládají dešifrovat. A přitom to je prý tak lehké! Jak tedy poznat, že s vámi kluk flirtuje?

1. Úsměv

Pokud se kluk usmívá a jeho úsměv patří vám, je to rozhodně dobré znamení. Tedy pokud se líbí i on vám. Pokud ano, úsměv určitě opětujte, to, že za vámi ještě nepřišel, může znamenat třeba to, že je stydlivý. Takže nasaďte úsměv a běžte si poklábosit… Samozřejmě zatím nezávazně, abyste ho nevyděsily.

2. Červenání se

Je to takový stydlín…Červené tváře, pokud zrovna nestojí někde na mrazu, znamenají, že se stydí. Pokud zrudnou při pohledu na vás, je to jasné, líbíte se mu, jen je prostě plachý.

3. Upřený pohled

Najednou cítíte, že se na vás někdo kouká… A tak hledáte, kdo je ten dotyčný. Poté, co ho najdete, jsou dvě možnosti. Ten kluk uhne pohledem, nebo začne hrát hru „kdo to déle vydrží“. Pokud začne hrát, je to jasné znamení, pokud uhne, musíte ještě chvíli počkat, zda poté, co odvrátíte zrak vy, se na vás jeho oči opět nezaměří…

4. Rádoby nechtěné doteky

Už se spolu nějakou dobu bavíte a najednou sáhnete v ten samý moment po tom samém ubrousku a dotknete se navzájem. Nebo vám spadnou vlasy do obličeje a on vám je upevní opět za ucho, tak jak jste je měla předtím.

5. Zrcadlení

Sedíte naproti sobě, vy si opřete rukou bradu, on o pár vteřin udělá to samé. Vy se napijete, on okamžitě sahá po sklenici také. Opřete se o záda, i on se opře… a takto postupně kopíruje všechny vaše pohyby. Nebojte, není to úchylák, je nevědomě napodobuje vaše pohyby, protože se mu líbíte.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také