Extrém

23. ledna 2015 12:44

Lenka Zajícová

Holky už umí čurat„na stojáka“. Jaké to je? - VIDEO

Takže: Soud v Düsseldorfu rozhodl, že bytná nemůže chtít po nájemníkovi náhradu 1900 EUR za fleky od moči na podlaze WC, protože "navzdory rostoucí domestikaci můžu v této záležitosti, urinace ve stoje je stále běžnou praktikou." Ani holky ale nemusí sedět. Mrkněte na VIDEO.

Stačí používat správnou věcičku. Shewee je pomůcka, díky které mohou mladé dívky močit ve stoje. A jaké jsou dojmy z této nové vychytávky? Podívejte se na video umístěné dole.

Některé dívky už odradila tato pomůcka vzhledem.

"Nechci mít penis!" Prohlásila jedna.

"Kam si to strkám?" Zeptala se druhá.

"Můžu s ní čurat do lahve jako to dělají kluci?" Ptá se třetí. Poté, co dívky vyzkoušely Shewee (vážně zajímavé záběry) - nastalo hodnocení. Některé si to zamilovaly, jiné se rozhodly, že přestanou kritizovat přítele, když se občas netrefí do mísy. Údajně to není tak snadné, jak to vypadá. Další poznamenala, že jí močení ve stoje nevyhovuje. "Chybí mi sednout si na prkénko a odpočívat, je to pár minut, kdy relaxuji." Dalším problémem je, co s pomůckou, poté, co se díky ní vymočíte. Dáte si ji špinavou do kabelky, abyste ji pak s nákupem nosila po městě? To se nám sice zjistit nepodařilo, ale je jasné, že si tato pomůcka, vyráběná již od roku 1999 a používaná také americkou armádá, našla spoustu příznivců. Na internetu ji můžete koupit už od 200 Kč.

Mohlo by vás zajímat:

Podobné články

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také