Extrém

3. listopadu 2014 11:50

Táňa Sáblíková

Holky, znáte je? 5 vět, které používají kluci nejčastěji při rozchodu

Rozchody, to je něco, čím si asi prošel každý z nás. A nejednou. Je to něco, co nás zraní, ale musíme se s tím vyrovnat a jít dál. Přinejlepším nás to posilní, ale rozhodně nás to změní. Nemusíme si toho všimnout, ale je to tak. Kterých pět vět nejčastěji kluci používají?

1. Zasloužíš si někoho lepšího. / Nejsem pro tebe dost dobrý.

Tak tuhle větu asi slyšela každá z nás. Víc než to, že pro nás není někdo dost dobrý, je spíš pravda někde jinde – a to v tom, že jsme je až tak neokouzlily. Protože přece to, jestli je pro nás někdo dost dobrý, bychom si měly rozhodovat samy.

2. Potřebuji se soustředit na kariéru

Tak to dámy uslyšíte, když vám kluk nechce moc ublížit nebo prostě nemá pořádný důvod, jen ví, že chce být sám/případně už má vyhlídnutou nějakou jinou, ale ještě s ní nebyl na rande. Prostě taková ta výmluva, kdy stejně víte, že v tom je něco jiného než jeho kariéra. Ať už sportovní, nebo pracovní.

3. Je to špatně načasované

Asi nejtrapnější rozchodová fráze. Pokud není čekatelem na injekci smrti, kterou mu mají píchnout za pár dní, rozhodně čas není překážkou! I když člověk odjíždí někam do zahraničí, přece existují mobily, skype, sociální sítě, prostě internet, přes který se můžete vídat denně, alespoň virtuálně. A hlavně stačí koupit letenku a párkrát si udělat hezký prodloužený víkend. A ten čas, kdy je ten druhý pryč, uteče jako voda.

4. Nechci zničit naše přátelství

Jste kamarádi, ale vy ho máte fakt ráda. Řeknete mu to, čímž riskujete fakt hodně, a on se vytasí s větou „Nechci zničit naše přátelství.“ Je to jako kdyby vám zasadil ránu do zad, vždyť to právě udělal! I kdybyste se snažili sebevíc, vaše přátelství je tak jako tak poničené!

5. Je to tvoje chyba! Jsi… (doplňte si samy)

Snaží se váš rozchod, i když se rozchází on, hodit na vás! Asi nejodpornější věc vůbec! A tak se můžete třeba dozvědět, že se s vámi rozchází proto, že nejste středem pozornosti, nevyčníváte z davu nebo třeba to, že jste na něj moc specifická! Ale nikdy se nedozvíte to, v čem jste tak specifická… Plusem ale je, že po letech to přidáváte jako historku k dobru při vzpomínkách na vaše bývalé lásky.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také