návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

HOROROVÉ ZÁBĚRY: Na ostrově našli 54 useknutých rukou! Kde se tam vzaly?

Hororový nález učinili místní z ruského ostrova.
Vydáno: 09.03.2018
Děsivý nález v Rusku 1
Děsivý nález v Rusku 1 Autor: east2west News
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to Rusko, a v Rusku nás už nic nepřekvapí, ale stejně. Na ostrově pár kilometrů od hranic s Čínou a nedaleko města Chabarovsk na východní Sibiři našli místní 27 párů useknutých rukou. To je 54 rukou. 270 prstů.

Chabarovsk, Rusko
Chabarovsk, Rusko
Google Maps


Vyšetřovatelé se nyní budou pokoušet zjistit, odkud ruce pochází a z jakého důvodu na ostrově skončili. 53 rukou se našlo v uzavřené tašce, ta poslední ležela zvlášť. Když policisté dorazili, všechny ruce vyskládaly na sníh a vyfotily je. Co se týče teorií okolo toho, odkud ruce pochází, mají místní hned několik vlastních představ.

První z nich zní, že byly useknuté ruce trestem za krádež. Druhá, že patřily již mrtvým lidem z márnic – nedaleko místa nálezu se totiž našlo taky pár kusů starého nemocničního vybavení, jako jsou rukavice atd. Poslední teorií pak je, že mohly ruce patřit k tělům, která se prodávají na černém trhu. Ruce se jim následně useknuly, aby je nemohl nikdo identifikovat podle otisků. Tak či tak z případu mrazí.

Článek je zařazen v: ruce , useknuté , těla , Rusko , trest , teorie , policie