Extrém

11. května 2017 08:22

redakce Prima Lajk

Hororové zranění! Ženu v továrně totálně skalpoval jeden ze strojů. Z těchto nechutných záběrů se vám bude chtít zvracet!

Stačil jeden nepozorný pohyb!

Číňanka Yang působila jako tovární dělnice. Nedávno ale utrpěla skutečně děsivé zranění, když se jí do jednoho ze strojů, který obsluhovala, zamotaly vlasy. Žena se jen ohýbala, aby sebrala něco ze země. Během neopatrného pohybu se jí však připletly vlasy do strojových válců, což jí způsobilo fatální zranění. Ohromná síla stroje jí odtrhla nejen dlouhé kadeře, ale totálně ji skalpovala.

Zraněná dělnice naštěstí zůstala při vědomí a běžela za svými kolegy, aby u nich sehnala pomoc. Ostatní dělníci popisují děsivé výjevy, kdy žena byla v továrně celá od krve a z tváře ji trčelo odhalené maso. Vlasy i pokožku stroje museli pak vyndavat ze zákeřného stroje. Žena byla v obrovském šoku převezena do nemocnice. Zde ji doktoři celých osm hodin rozsáhlou ránu čistili a přišívali skalp zpět na její hlavu. Pro doktory to byla velká výzva. Kůži jí totiž stroj odtrhl až pod obočí, a to včetně uší a dolní části tváře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také