Extrém

31. července 2015 15:47

redakce Prima Lajk

HRDINA: Zvládl sejmout zloděje a zároveň požádat o ruku svou partnerku. Co na to ona?

Někdo si klekne na koleno, jiný jde škemrat k nevěstiným rodičům, ale tenhle Američan to zvládl při obědě v mexické restauraci a přitom vyřídil zloděje, který měl v plánu páreček okrást.

Nicholas a Deanna seděli v restauraci, když se k nim přiřítil muž a chtěl je okrást. Jenže přepadení mu nevyšlo a místo toho ho Nicholas chytil a vyvedl na čerstvý vzduch před restaurací. Všechny okolo překvapil svým hrdinským činem, když sevřel zlodějíčkovi hrdlo a ukázal mu, že tohle dělat nemá.

Pak se vrátil k vyděšené Deanně a společně vyrazili z restaurace pryč. Ale ne domů. Vypravili se do jiného podniku, kde měl Nicholas konečně klid na to, aby svou milovanou požádal o ruku. Po tom, co se stalo, požádat ji o ruku nebylo tak děsivé,“ směje se Nicholas. A Deanna samozřejmě řekla ano! Aspoň naživo viděla, že Nicholas rodinu ochránit dokáže.

Šestadvacetiletý zloděj spravedlnosti neunikl a kromě přepadení zamilovaného páru mu policie přihodila ještě obvinění za krádeže, které udělal o pár týdnů dříve ve stejné restauraci!


Přečtěte si také