návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

HRDINKA ROKU! Babička postřelila masturbujícího cyklistu, který se jí snažil dostat do domu. Proč to udělal?

Na světě existují různá individua, ale tenchle onanující cyklista je už opravdu extrém.
Vydáno: 10.08.2018
Babička postřelila masturbujícího cyklistu 2
Babička postřelila masturbujícího cyklistu 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To, co se stalo téhle 69leté babičce, nejspíš jen tak někoho nepotká. Žena nazývaná místními médii jako babička Jeanová totiž během vynášení odpadků přistihla cyklistu jedoucího kolem jejího domu, jak masturbuje. Okamžitě na něho zařvala, aby se zastavil, přestal onanovat na veřejnosti a okamžitě opustil její pozemek, jinak ho zastřelí. Muž však pokračoval v jízdě směrem k hlavním dveřím domu, uvnitř kterého v té době byly vnoučata ženy. Ta proto popadla zbraň a nekompromisně chlípného cyklistu postřelila. Cyklista spadl na zem, a když se opět pokoušel nasednout na své kolo, zkolaboval. Byl proto převezen do nemocnice, kde jej lékaři ošetřili, a incident by podle policie měl přežít.

Mluvčí policie uvedl, že muž bude obviněn, neposkytl však žádné další podrobnosti. Podle časopisu Houston Chronicle už byl muž zatčen za odhalování se na veřejnosti. Proč tak nechutnou věc udělal, bohužel nevíme (i když odpověď, že je prostě magor, by asi mnohým stačila). Zatím není jasné ani to, zda bude babička Jean taktéž obviněna. Její nejmenovaný soused k incidentu řekl, že by v její situaci udělal to samé. A přiznáváme se, že my babičce taky moc fandíme, protože oplzlí cyklisté onanující na veřejnosti by asi nenechali klidného vůbec nikoho.

Žena nachytala úchyla

VIDEO 18+: Žena nachytala týpka, jak před ní v autobuse masturbuje! Neuvěříte, co nechutného jí potom řekl

Týpek nechápe, proč jeho holka po sexu masturbuje

Týpek se zeptal experta, proč jeho holka masturbuje po sexu! Jeho otázce se okamžitě začal smát celý internet!

Článek je zařazen v: babička , cyklista , masturbace
7