Extrém

27. června 2015 13:56

Lucie Průchová

HRŮZA: Nejstupidnější challenge ze všech! Několik lidí na její následky zemřelo!

Internetové výzvy se rozmohly, každý týden se nějaká nová objeví na sociálních sítích. Tato je ale opravdu neuvěřitelná! Jak to může vůbec někoho napadnout poslat někomu výzvu k něčemu tak příšernému?! A jak to někdo se zdravým rozumem může udělat?

Opravdu jsme schopni úplně všeho? V mládí nám rodiče říkali, když jsme se vymlouvali na to, že za ten průšvih nemůžeme, že to vymyslel kámoš – „Když vymyslí, abys skočil z okna – vyskočíš?“ A tohle je trošku podobné, nezdá se vám?

Ti lidé se dobrovolně podpálili a ještě jim to přišlo vtipné, bohužel jen chvíli! Mají trvalé následky a mnozí z nich dokonce zemřeli a to ve strašlivých bolestech!

Tak se ptáme, kam jsme ochotni zajít? Příště vyskočíme z okna?

Tento chlapec měl štěstí, má jen ošklivé popáleniny!

Jeden případ za všechny: patnáctiletý chlapec z Buffala na následky Fire Challenge zemřel.

Polil se alkoholem a přátelé ho zapálili. Ti z jeho přátel, kteří se již výzvy zúčastnili, se polili a zapálili obvykle ve sprše – pro případ, že by se požár nedařilo uhasit. Shores ale žádnou sprchu ani jiný zdroj vody v blízkosti neměl. Vzplál ihned po celém těle, a i když se jeho přátelé všemožně snažili, aby oheň uhasili, nepodařilo se jim to. Chlapec později zemřel v nemocnici na následky zranění!

Policie ihned vyzvala širokou veřejnost a varovala před sdílením těchto videí.

A tady se můžete podívat na další mladé lidi, kteří měli potřebu to vyzkoušet:

Sdílejte článek
Štítky okno výzva sprcha

Přečtěte si také