Extrém

29. března 2015 15:19

Lucie Průchová

Hrůza: Žárlivý manžel zalepil ženě vagínu vteřinovým lepidlem!

Žena, kterou manžel takto zostudil a zohavil, bude mít následky na celý život! Trpí strašlivými bolestmi, které jí způsobilo poleptání lepidlem.

Žárlivý manžel, který myslel, že má jeho manželka poměr se rozhodl pomstít - vzal sekundové lepidlo a nalil jí ho do pochvy.

Stal se totiž posedlý myšlenkou, že jeho čtyřicetiletá žena spala snad s každým z okolí a dokonce i se svým strýcem, který jí toho dne přivezl domů. To muže tak rozčílilo, že jí odtáhl do ložnice, tak se s ní zamkl a přinutil jí, ať se svlékne. Žena se nemohla vůbec bránit, manžel totiž držel v ruce mačetu a vyhrožoval jí, že jestli ho neposlechne, rozseká jí hlavu na padrť!

Sama napadená žena říká: „Nařídil mi, abych si lehla a roztáhla nohy, pak vytáhl vteřinové lepidlo a nalil mi ho do pochvy. Plakala jsem, zapřísahala ho a prosila, ať přestane, ale jemu to bylo úplně jedno.“

Pokusila se lepidlo sama odstranit, ale je vám určitě jasné, že to není možné. Vteřinové lepidlo jí způsobilo velice ošklivá a bolestivá zranění. Má pochvu natolik zjizvenou, že už nikdy nebude schopna mít sex a celý život jí budou doprovázet bolesti.

Žena, která bude už celý život trpět, má ještě ke všemu strach, že se její úchylný manžel vrátí. Po napadení se totiž vypařil, jak pára nad hrncem, asi věděl proč! Hrozí mu samozřejmě soud a kriminál.

Ona dodává: „Přála bych si, aby ho zatkli a obvinili, ale on utekl. Bojím se, že se vrátí a dokoná, co sliboval. Zabije mě!“

---

Pikoška na závěr: Věděli jste, že podobnou věc si prožil i populární herec Milan Šteindler? Manželka mu před rozvodem poleptala PENIS lepidlem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také