Extrém

4. června 2015 11:53

Lucie Průchová

HRŮZNÝ PŘÍBĚH: Příbuzní mlátili třináctiletou dívku do břicha, dokud neporodila! Asi ani nechcete vědět, co udělali s dítětem!

Čtyři členové rodiny jsou obviněni z bití těhotné třináctileté dívky, která na následky toho potratila. Všichni byli zatčeni a probíhá vyšetřování.

Policie uvedla, že traumatizované dívce je nyní šestnáct let a teprve teď o tomto hrozném činu promluvila. Nemohla s tím prý už dál žít a šla na policii. A jak se to celé tedy seběhlo? Takto!

Když tenkrát, v roce 2013 zjistila rodina, že je dívka těhotná a dokonce už v osmém měsíci těhotenství, rozhodli se, že s tím musí něco dělat. Obávali se sociálky, co by tomu řekli, že otěhotněla ve třinácti letech. Nezbylo jim tedy, podle jejich slov, nic jiného, než „vzít věci do svých rukou“ a o dítě jí připravit.

Dívka nyní vypověděla úřadům v Dallasu, v Texasu, že ji nejdříve donutili, aby snědla celé plato antikoncepce a čekali do druhého dne. Ale nic se nestalo, nepomohlo to.

Ulice, ve které dívka žije

Příbuzní tedy „fyzicky napadli oběť a začali ji mlátit do břicha, aby dítě předčasně porodila“.

Policejní dokumenty tvrdí, že dívku povalili na zem, jeden ji držel za ruce, druhý si jí sedl na břicho a skákal jí na něm. Další ji do břicha kopali a mlátili, zatím co třinácti leté mamince drželi polštář přes hlavu, aby nebylo slyšet, jak křičí bolestí a zoufalstvím.

Jeden z příbuzných se prý dokonce smál, přišlo mu to vtipné, další, na ní řvali, že je děvka a že to dítě prostě nepřežije.

Incident se odehrál v Dallasu v Texasu

Oběť dále vypověděla, že útok začal v sedmnáct hodin a s týráním skočili až kolem jedenácté večer, kdy se na kalhotkách dívky objevila krev. Následně byla prý přenesena do vany, kde omdlela. Nic dalšího si nepamatuje, probrala se prý až ve chvíli, když její dítě, které se narodilo mrtvé, odnášel jeden ze skupiny vrahů ke grilu na dřevěné uhlí, a pokoušel se je spálit, ale to se nepovedlo. Co se tedy pak s dítětem stalo, dívka údajně neví.

Pět podezřelých je ve vazbě a policie případ dále vyšetřuje, nemají totiž potřebné důkazy.

Důstojníci prý stále hledají zbytky těla miminka.

-lup

Sdílejte článek

Přečtěte si také