Extrém

25. května 2015 15:10

Adéla Skřivánková

HUMUS! Dvaapadesátiletá žena kojí svoji šestiletou dceru! Chutná mi to, říká školačka

Maha Al Musa má dvaapadesát let a tři děti. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby svoji nejmladší dceru, šestiletou Animah, každý den nekojila! Odstavit ji ale jen tak nehodlá. Pevně věří v sílu mateřského mléka.

"Chutná mi to. Je to sladké jako cukrkandl," říká o mateřském mléce školačka Animah. Pokud prý není ve škole, sát z matčina prsu je její nejoblíbenější činnost. Její matka Maha ale nemá problém dceru kojit i na školním hřišti.

"Budu ji kojit kdykoliv a kdekoliv. Myslím si, že je to pro ni dobré. Je to její přirozená touha, tak jí v tom nebudu bránit."

Maha fotky toho, jak svoji dceru kojí, dokonce sdílí na Facebooku s komentářem jako například. "Nechte dítě a matku si vybrat, co je pro ně nejlepší. Pokud se všichni budeme rozhodovat svobodně, pak jsme si všichni rovni." Paní Al Maha má celkově jiný životní styl. Sktriktně drží paleo dietu a zabývá se spiritualismem.

Šestiletou Animah prý kojí každý den. Jakmile její dcera svlékne školní uniformu a chystá se jít spát, tak ji její matka nakojí. "Když se přisaju k mámině prsu, za chvíli spokojeně usnu," pochvaluje si zvláštní rituál Animah.

---

Pikoška na závěr: Maminka má ze své hezky papající dcery takovou radost, že ji hodlá kojit nejméně do jejích osmi let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také