Extrém

24. června 2015 13:08

Lucie Průchová

I TOHLE SE MŮŽE STÁT: Žena si chtěla pochutnat na koblize, ale uvnitř na ni čekalo nemilé překvapení!

Koupila si k svačině Krispy Kreme doughnut a byla velice překvapena, co za poklad se v jedné z nich skrývalo. Ani se nedivíme, že to těžce rozdýchávala!

Vypadalo to jako by rozloupla Popelčin oříšek a vylezl cíp krásných plesových šatů. Náplň byla opravdu neočekávaná. Ani ve složení na obalu nebyla zmínky o tom, že svačinka obsahuje něco málo z gumy.

Dokážete si představit, jak se vám sbíhají sliny na slaďoučký karamelový krém, a kousnete do latexové rukavice? ODPORNÉ!

Tak tohle přesně se stalo této ženě, která si chtěla malinko osladit život. Že by věštba? Měla by změnit svůj život a stát se uklízečkou?

Žena vypráví: „Měly to být vlastně moje první doughnuty, nikdy předtím jsem tyto americké koblihy nejedla, takže to pro mě měl být vzrušující nový zážitek.“

„Protože to mělo být moje ´poprvé´, dlouze jsem diskutovala s kolegou, jakou náplň si mám vybrat. Zvítězil karamel, ale jak jsem po chvíli zjistila, moje volba nebyla příliš šťastná! Když jsem do ní kousla plna očekávání, zděsila jsem se – bylo tam něco, co tam určitě nepatřilo. Po chvíli zkoumání a preparování koblihy, jsme si s kolegou uvědomili, že se jedná o gumovou rukavici."

„Možná proto, že jsem v sedmém měsíci těhotenství, můj dávivý reflex udělal své a kolega měl náhle přehled o tom, co jsem měla ráno k snídani.“

Nastávající matka Ria Findlay se po chvíli vrátila zpět do Tesca, kde si tyto koblihy koupila, aby o svém zážitku informovala vedení. Manažer supermarketu jí okamžitě vrátil peníze a s velikou omluvou jí dal zdarma novou krabici koblih.

Dále si stěžovala i na Krispy Kreme. Ti jí poslali dalších pět krabic koblih a slíbili, že celý incident vyšetří.

Mluvčí Krispy Kreme se k této nešťastné příhodě vyjádřil slovy: „Je nám nesmírně líto, co se stalo. Bereme naši potravinovou hygienu velmi vážně a v současné době provádíme podrobné vyšetřování této záležitosti. Jakmile bude naše vyšetřování kompletní, uveřejníme výsledek."

Findlay dodala s úsměvem: „Netřeba říkat, že už nikdy nebudu jíst koblihy, což ve skutečnosti vůbec není špatná věc. Vlastně mě zachránili před nabráním zbytečných kalorií.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také