Extrém

16. listopadu 2014 15:50

Táňa Sáblíková

Internetová senzace: Alex z obchoďáku! Kam až se dostal?

Chci být slavný, chci, aby lidé sledovali každý můj krok a vydělával/a jsem miliony dolarů vlastně za nic! To je americký sen, který se ale splní tak jednomu z milionu! A Alex Lee toho dosáhl! Co udělal?

Alex se stal internetovou senzací vlastně přes noc, svoje fotky, jak pracuje v obchoďáku a obsluhuje lidi a přitom vypadá mile a různě se kření, postuje na svůj profil na sociální síti a má tisíce nadšených fanoušků!

Vždyť kdo by nechtěl obsloužit od usměvavého zaměstnance? V Čechách je těchto lidí jako šafránu, a tak pro nás je ještě více k neuvěření. Alex navíc musel být vyšetřován i internetovou policií, protože nikdo nemohl pochopit, že jeho fotografie a celý jeho profil na Twitteru může sledovat více než 800 tisíc followerů!

To vše se stalo přes noc, a tak to bylo o to více podezřelé! I díky tomuto neuvěřitelnému počtu se dostal až do show Ellen DeGeneres, která za ním dorazila dokonce i do supermarketu! A jak to Alex zvládl? Nejspíš svým okouzlujícím úsměvem a nevinným pohledem…nic jiného nás totiž nenapadá!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Twitter Česko senzace Ellen DeGeneresová Ellen DeGeneres obchoďák Alex Lee

Přečtěte si také