Danielle Perez byla v ceny v šoku.
Danielle Perez byla v ceny v šoku.

IRONIE OSUDU: Žena na vozíku vyhrála běžecký pás

skrivaa. Publikováno: 06.05.2015
Život dokáže být pořádně krutý. O tom se přesvědčila Danielle Perez spolu s tisícovkou diváků, kteří sledovali, jak vyhrála běžecký pás v televizní soutěži. The Price is Right. Danielle totiž nemá nohy.

reklama

Kvůli tragické nehodě v roce 2004 skončila Danielle na invalidním vozíku. Radost ze života jí to ale nevzalo a usměvavá Američanka se rozhodla zkusit štěstí v soutěži The Price is Right.

Moment euforie, kdy se Danielle dozvěděla, že vyhrála, vystřídal šok. Moderátor jí slavnostně oznámil, že vyhrála saunu a... běžecký pás.

"Celou dobu jsem si myslela, že to je jen divná legrace, ale ve tvářích a potlesku moderátorů nebyla žádná ironie!" komentovala později své zážitky Danielle. Celou věc ale vzala s humorem. Po soutěži sdílela fotku své překvapené reakce na Twitteru a napsala: "To je tak, když vyhrajete běžecký pás v celostátní televizi a nemáte nohy." Běžecký pás jí prý bude sloužit jako další kus nábytku, dodala se smíchem.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

IRONIE OSUDU: Žena na vozíku vyhrála běžecký pás

reklama