Extrém

19. srpna 2014 13:00

Táňa Sáblíková

Jak narvat pohovku do felicie? Britové to zkoušeli a zkoušeli až...

Ve Velké Británii patří české škodovky mezi oblíbená auta a lidé si občas myslí, že zvládnou uvézt všechno. Toto myšlení potvrzuje i britská rodina, která se snažila doslova narvat gauč do Škody Felicie a převézt ho jinam!

Graeme Londgen vykoukl z okna a nemohl uvěřit vlastním očím, a tak vzal svůj mobilní telefon a začal natáčet. Video, které vzniklo, se stalo okamžitě hitem a baví se nad ním tisíce lidí.

„V neděli mí sousedé dali před dům sedačku, kterou už nechtěli. V pondělí si pro ni přijela tahle rodina a snažila se ji nacpat do auta,“ řekl britskému Mirroru Londgen. „Bylo mi jasné, že se jim to tam nemůže vejít, tak jsem začal natáčet. Musel jsem ale zadržovat smích,“ dodal.

Rodina se totiž velký gauč snažila narvat do kufru auta, nejdříve i s polštáři, a když to nešlo, polštáře sundali a pokusy začaly nanovo. Ani to však nepomohlo. „Poslední moment, co jsem viděl, byl, že ten gauč zaklínili nějak do kufru. Tak museli odjet,“ popsal autor videa, který ho okamžitě sdílel na svém facebookovém profilu, kde ho sdílelo přes 70 tisíc lidí. „Nemůžu uvěřit, kolik lidí to sdílelo, ale dobře se u toho asi bavili,“ nechal se slyšet na závěr.

Jak Pat a Mat rvali sedačku do felicie, se ostatně můžete podívat sami.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také