Extrém

19. srpna 2015 13:40

Lenka Zajícová

Jaké ženy chtějí mít v posteli milionáři? A proč žádného nikdy nedotáhnete k oltáři?

Podle dlouholetého výzkumu jedné nejmenované internetové seznamky, kterého se zúčastnili milionáři z celé Velké Británie, se zjistilo, které ženy bodují u movitých mužů.

Jedná se o muže, kteří mají příjem minimálně 10 milionů ročně, jsou rozvedení, ale i ženatí. A hledají milenku, popřípadě partnerku, se kterou by trávili volný čas. Podle dotazníku jsou jejich kritéria jasná a do určité míry i překvapující.

Vzdělání: Vzdělání je pro tyto muže překvapivě důležité. Požadují ženy, které mají aspoň titul bakaláře a všeobecný přehled. Takže pokud máte v kapse výuční list a přehled jen o tom, co se děje na Instagramu Kim Kardashian, zazobance asi neklofnete.

Vzhled: Tak zde je to nefér. Muži totiž preferují převážně blondýnky s delšími vlasy. Velikost poprsí by měla být C až D. Nemají rádi umělé příčesky a piercingy. Tito muži údajně preferují dobrou postavu nad krásným obličejem a sympatický úsměv nad hezkými vlasy. Než si necháte vpíchnout další dávku kyseliny hyaluronové do pysku (tím myslíme do úst, vy chlípná mysli), raději investujte do rovnátek či bělení.

Povahové rysy: Chtějí někoho, kdo má pohodovou povahu. Musí být extrémně tolerantní, aby snesla fakt, že má doma manželku nebo náhle zrušil schůzku, jelikož se mu protáhlo jednání v práci. Někoho, s kým není nuda, ale není to úplný šílenec, který vyhledává neustálý přísun adrenalinu.

Věková kategorie: Je zajímavé, že jakkoliv starý byl tázaný milionář, v drtivé většině napsal, že ideální věk pro milenku je 27–31 let. Jsou dost staré na to, aby s nimi mohl vést konverzaci, která se týká něčeho jiného, než je Sex ve městě, ale zároveň jsou ženy v tomto věku sexuálně nejzdatnější.

Proč si vás nikdy nevezme?

To je jednoduché. Pokud splňujete nesnadná kritéria, máte velkou šanci, že nějakého boháče s tučným kontem opravdu klofnete. Je však otázkou, zda pár kabelek, botiček a kapesné stojí za to, že vám v kině žmoulá ruku do modra jeho ruka, která je pokrytá papírově tenkou pokožkou zdobenou pigmentovými skvrnami. Nemluvě o tom, že jeho chlouba už nezdobí rozkrok, ale spíše se pohybuje někde v okolí kolenní jamky. No gravitace je nemilosrdná. Jde o to, že vy jste pro zbohatlíka relativně dobrá investice, jelikož jste vždy k mání a vyjdete laciněji než prostitutka. On je však pro vás nedobrá investice, protože vaše nejlepší roky trávíte s někým, kdo si vás s největší pravděpodobností nevezme. Muž, který své peníze tvrdě a poctivě vydělal, si nikdy nebude vážit ženy, která veškerý svůj čas tráví před zrcadlem. Ruku na srdce, krása je pomíjivá a pokud jste ho v 25 sbalila na pevnou prdelku, co mu můžete nabídnout v 35? Tak vidíte, proto jste jen materiál s jasnou expirační dobou. Není tedy lepší se postavit na vlastní nohy, než se stavět na nohy obtloustlého staříka?

Zde je přehled žen, které svého boháče odtáhli až k oltáři... zřejmě jim k tomu pomohla neskutečná sexuální zdatnost a stařecká demence. Redstone a Malia Andelin

Hugh Hefner & Crystal Harris

Donald Trump & Melania Trump

James Goldstein & Amalie Wichmann

Richard Lugner & Cathy Schmitz

Bob Kraft a Ricki Noel Lander

Rupert Murdoch & Wendi Deng

Ornella Koktová a Josef Kokta. *Jen dva rozdíly dělí tento pár od těch zbylých. Ornella není hezká a Kokta není bohatý.


Přečtěte si také