návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

To je ale paráda! Pro psy i pro pány

Skvěle prosperující byznys i svébytné designové odvětví se pomalu ale jistě stává z módy pro psy! Módní přehlídky čtyřnohých modelů už si dokonce s ničím nezadají s těmi člověčími. Přesvědčili se o tom i hosté 5. ročníku newyorské Pet Apparel and Accessories Fashion Show.
Vydáno: 12.05.2013
Psí módní přehlídka
Psí módní přehlídka Autor: isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ta se uskutečnila přímo v budově Fashion Institute of Technology, jejíž studenti a absolventi byli právě autory předváděných modelů. Celá kolekce měla dokonce stejně jako módní show „dvounožců“ ústřední téma. Paříž let dvacátých až čtyřicátých a její originální styl art deco měly u diváků přehlídky velký úspěch.

Nadšený a hlavně hlasitý obdiv sklidilo i doprovodné video se záběry Eiffelovy věže, na jejímž pozadí se nonšalantně povaluje pes v baretu. Nadšené „ach“ vyvolal také model pudla v zebřím vzoru, perfektně sladěném s trikem paničky. Vypadá to, že nejnovější módní hit příští sezony je již na světě.

-hel-

Článek je zařazen v: model , pes