Extrém

25. dubna 2017 12:20

redakce Prima Lajk

Je vážně možné vytvořit lidskou stonožku? Doktoři potvrdili, že…

Neptejte se proč, ptejte se jestli!

Pokud vedete šťastný a spokojený život, pravděpodobně jste nikdy neměli potřebu dívat se na tak bizarní film, jako je Lidská stonožka. Horor, který je do stejné míry zvrácený jako děsivý, vás šokuje maximálně tak svou bezprostřední nechutností.

Každopádně pakliže jste ho neviděli, potřebujete vědět jen to, že jeden doktor v něm šije ústa lidí k pozadí dalších lidí, a přesně odtud poté pramení onen název. Stejně tak si pak nejspíš dokážete spočítat, že dříve či později někdo musí na záchod a… no, zkrátka to není úplně faj. A to ten film má dokonce i dvě pokračování. Ale zpátky k pointě, dva doktoři se teď k základní myšlence celého filmu vyjádřili a jejich názor je v podstatě něco, co každý rozumný člověk už tak nějak dávno tušil.

Doktor Louise Owen tvrdí, že by velmi rychle došlo k udušení. Jakmile by vám někdo vykonal potřebu do úst, okamžitě byste ji chtěli vyzvracet zpátky. Protože by ale nebylo kam, jednotlivé orgány uvnitř vašeho těla by se začaly hroutit a vy byste velmi rychle zemřeli.

Doktor číslo dvě, Philip Coakley zase říká, že je dost dobře možné, že byste zemřeli ještě dřív, než by k oné potřebě došlo. Důvodem by byla počáteční poranění, možná otrava krve a tak dále. Nicméně dále dodává (a za tohle už ho moc nechválíme), že spousta zvířat v realitě konzumuje vlastní výkaly. Což ho vedlo k myšlence, že by to byl zajímavý experiment, nechat člověka jíst pouze lidské exkrementy a počítat, jak dlouho by na nich přežil. Hm, že by ten horor zase tak přehnaný nebyl? Jsou doktoři opravdu takoví cvoci?

Ve filmech si lidé zašívají ústa k pozadí, v realitě máme zase Rusko, zemi bizárů. Někdy si člověk prostě nevybere:


Přečtěte si také