Extrém

23. prosince 2014 15:50

Táňa Sáblíková

Jedenáctiletá dívka utekla 800 mil za svou prázdninovou láskou...jak to dopadlo?

Láska přichází v každém věku, alespoň to se tak říká. A někomu nevadí ani to, že mu je teprve jedenáct a rozjede se za ním přes (skoro) celé státy! Jak útěk dívky jménem Alexis dopadl? A jak se vlastně za svým milým chtěla dostat?

Léto, čas, kdy se lidé bezhlavě zamilovávají na dovolených nebo táborech, toto kouzlo zasáhlo i před několika lety nyní jedenáctiletou Alexis Waller z Arkansasu. A protože se své táborové lásky nechtěla vzdát a několikaleté dopisování a telefonování jí nestačilo, vydala se za ním!

Problém byl ale v tom, že chlapec, za kterým se vydala, žil v Jacksonvillu na Floridě – téměř 800 mil daleko. A protože Alexis nemohla cestovat letadlem sama, zvolila alternativní cestu – chytla si taxíka. Peníze na něj měla, vzala totiž své babičce asi 6 300 liber a vydala se za dobrodružstvím.

„Řidič se mě jen zeptal, kam chci zavést. Když jsem řekla, že chci do Jacksonvillu, zeptal se mě ještě, zda mám peníze. Řekla jsem ano,“ popsala Alexis začátek svého dobrodružství. „Byla jsem jen požádána, abych zaplatila předem 827 liber. Poté jsme již vyjeli,“ dodala dívka. Na své dobrodružství si ale nevzala svůj mobilní telefon, aby jí rodiče nemohli kontaktovat. Těm jen nechala lísteček s tím, že utíká.

Ti podle posledních hovorů z mobilního telefonu zjistili, že si dcera volala taxíka a zkontaktovali jeho řidiče. Ten zastavil po devíti hodinách cesty v Atlantě, v Georgii, kde si svoji nezbednou dceru rodiče vyzvedli.

„Po nějaké době jsem si uvědomila, že jsem udělala chybu, ale neměla jsem u sebe telefon. Jsem ráda, že mě rodiče našli,“ přiznala Alexis. A co na to její rodiče? „Máme celý život na to, abychom ji potrestali, teď pro nás bylo nejdůležitější ji najít, živou a zdravou, obejmout ji a dopravit ji domů,“ nechal se slyšet Alexin tatínek.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také