Extrém

5. března 2016 13:49

Petr Cífka

Jen pro otrlé! Sesterská žárlivost, která skončila smrtí. Žena vydloubla své ségře oči!

Vztahy mezi sestrami bývají velmi složité a žárlivost či rivalita zde mnohdy bývá na denním pořádku. O tragičtějším případu sesterské války, který se stal nyní v Rusku, jste ale zaručeně ještě neslyšeli.

Úspěšná modelka Stefania a její starší sestra Elizaveta tvořily na první pohled nerozlučnou dvojici, která spolu chodila na divoké večírky. Jenže právě při jedné takové soukromé párty došlo mezi nimi k obrovské tragédii.

Úspěšnmodelka Stefania a její starší sestra Elizaveta tvořily na první pohled nerozlučnou dvojici, která spolu chodila na divoké večírky. Jenže právě při jedné takové soukromé párty došlo mezi nimi k obrovské tragédii.

Ukázalo se totiž, že Elizaveta na svou mladší a úspěšnější sestru žárlí a klínem v jejich vztahu byl údajně i neznámý muž, s nímž Stefania chodila. Nenávist pak vyvrcholila při večírku, když z pokoje odešli všichni přátelé. Když se kamarádi po chvíli vrátili, měli před sebou scénu jak z toho nejbrutálnějšího hororu. Stefania měla neuvěřitelných 140 bodných ran a dcera ji navíc uřízla uši a vydloubla obě oči. Ruská policie už brutálnější vraždu dlouho nezažila. Žárlivá, a nejspíše i psychicky narušená, sestra pak bude svého činu ve vězení zřejmě litovat do konce života.Úspěšná modelka Stefania a její starší sestra Elizaveta tvořily na první pohled nerozlučnou dvojici, která spolu chodila na divoké večírky. Jenže právě při jedné takové soukromé párty došlo mezi nimi k obrovské tragédii.

Ukázalo se totiž, že Elizaveta na svou mladší a úspěšnější sestru žárlí a klínem v jejich vztahu byl údajně i neznámý muž, s nímž Stefania chodila. Nenávist pak vyvrcholila při večírku, když z pokoje odešli všichni přátelé. Když se kamarádi po chvíli vrátili, měli před sebou scénu jak z toho nejbrutálnějšího hororu. Stefania měla neuvěřitelných 140 bodných ran a dcera ji navíc uřízla uši a vydloubla obě oči. Ruská policie už brutálnější vraždu dlouho nezažila. Žárlivá, a nejspíše i psychicky narušená, sestra pak bude svého činu ve vězení zřejmě litovat do konce života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také