Extrém

29. ledna 2015 10:50

Táňa Sáblíková

Jen pro SILNÉ povahy! Teenageři drsně zmlátili spolužačku! (VIDEO)

Na internetu se objevilo opravdu šokující video z Ruska, na kterém skupinka školáků mlátí svoji spolužačku! A není to jen tak nějaké škádlení, dívka schytává ránu za ranou kolenem a nikdo jí nepomůže!

Upozorňujeme, že toto video je opravdu silné, a slabší povahy by si ho asi pouštět neměly. Přestože je nejhorší část rozostřená, všichni tuší, co konkrétně dívka absolvuje! Navíc z kroužku přihlížejících se jí nikdo nezastal!

Incident se stal v Jakutsku před základní školou patnáctileté Rimě Kovalyově. Na tu spolužáci nejdříve jen pokřikovali, ale pak ji vzali za vlasy a strhli ji na zem. Poté následovaly kopance do hlavy. Když se krvácející dívka snažila utéct, strhli ji zpět na sníh, kde raději nakonec zůstala bezvládně ležet.

To vše si teenageři nahrávali na mobilní telefon a záznamem se pochlubili na internetu! Dívka byla nakonec převezena do nemocnice, kde její matka oznámila policii případ šikany. Policie se přesto nechala slyšet, že nemusí být chyba pouze na straně spolužáků. „Dívka mohla být napadena proto, že řekla něco uráživého. V současnosti vedeme vyšetřování a vyslýcháme svědky a účastníky incidentu,“ řekl policejní mluvčí.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky policie incident Rusko povaha Teenager Jakutsk tuš

Přečtěte si také