Kam se hrabe Bilzerian! Tenhle australský playboy se chlubí svými neuvěřitelnými sexuálními zážitky! Každý den spí minimálně se čtyř...

Takhle si žije jeden z nejznámějších australských milionářů.

Milionářský synek Travers 'Candyman' Beynon je australský playboy, který dostává internet neuvěřitelně sexy fotkami, které pořizuje ve svém sídle. Na nich je obvykle v obklopení mnoha žen, které jsou zcela nahé nebo v bikinách. Týpek je známý svými přepychovými a divokými večírky a také tím, že spí každou noc minimálně se čtyřmi kráskami. S tím se totiž opakovaně chlubí na svém Instagramu.

Travers je i přes svůj divoký životní styl ženatý. Jeho ženou je šestadvacetiletá Taesha, které jeho život naprosto vyhovuje. Říká, že má její manžel sice hodně přítelkyň, ale manželku jen jednu. Společně pak ve svém sídle vychovávají čtyři děti. A proč ženy Travers tak přitahuje? Podle svých vlastních slov milují jeho představivost a kreativitu. Taky údajně každý týden vymyslí novou sexuální polohu. Postelové hrátky ale prý nejsou vůbec určené pro jeho pobavení. Jde totiž podle něj především o stimulaci žen.

Sdílejte článek

Přečtěte si také