Extrém

11. června 2015 11:02

Tereza Javorová

Kamery natočily mladý pár, jak si to rozdává pod vodou v aquaparku plném dětí. Zvrhlíky odvedla policie

Pili whisky, skočili do bazénu a dostali bláznivý nápad. Rozdají si to přímo ve vodě v aquaparku plném dětí. Jejich dobrodružství ale natočily kamery a zvrhlíky odvedla policie. Ti se teď ale soudí o narušení soukromí!

Raul (19) s Lisou (18) musí před soud. A to hned dvakrát. Nejprvé usednou na lavici obžalovaných za svoje sexuální hrátky v aquaparku a poté se role vystřídají a pár bude žalovat aquapark za narušování soukromí. Nechápete? My taky ne.

Zamilovaní teenageři si jednoho odpoledne vyrazili do aquaparku v Německu, ale sjíždění tobogánů a vodní proudy v plánu zrovna neměli. Pod vodou si stáhli plavky a začali se milovat. A to i když bylo kolem nich spoustu dětí.

Jejich dobrodružství však natočily kamery a plavčíci zavolali policii. Ale místo toho, aby šel Raul s Lisou klečet na hanbu a začali se strašlivě stydět, tak aquaparku dali tvrdý protiúder. Obvinili jej z narušování soukromí a ochrany osobních údajů. Podle nich nemá aquapark právo lidi v bazénu natáčet. Kamery má totiž rozmístěné i u šatech nebo v saunách.

Zaskočený aquapark se brání tím, že pokud například dochází v bazéně k opakovaným krádežím, kamery jsou nutnost.

Celá situace se tak zvrhla v absurdní spor, kdy se zvrhlý pár, který ohrožoval mravní východu dětí, s aquaparkem soudí, že si dovolil nakouknout, co se děje pod jeho hladinou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také