Extrém

27. června 2015 15:41

Lucie Průchová

KAŽDÁ ŽENA JE KRÁSNÁ: Máte pár kilo navíc? Tato žena se dala do boje za všechny boubelky!

Bojuje proti názoru veřejnosti, že silnější ženy by neměly nosit dvoudílné plavky! Podle těchto lidí by každá dívka a žena, která má pár kilo navíc, měla nejspíš chodit v pytli.

Loey Lane, které je nyní dvaadvacet, se rozhodla, že už má dost nenávistných komentářů, kterých na její stránce přibývá.

V nedávném videu na svém kanálu YouTube, oslovila všechny lidi, aby odůvodnili, proč by silné ženy neměly nosit bikiny. Video má více než 780 000 zhlédnutí.

Proč jsou někteří lidé tak nenávistní, vždyť každému se líbí něco jiného. Proč by nemohla být silná žena hezká? „Chápu, že co je pro někoho atraktivní, pro druhého být nemusí, ale proč mi lidé ošklivě a sprostě nadávají? Krása je přece subjektivní!"

„Každé tělo je krásné“, říká vloggerka. A že ji hodně lidí napomíná, že na jejím tlustém těle nevypadají bikiny dobře, je jí jedno – ale prosí, aby si lidé uvědomili, že jsme různí a každý máme jiný vkus.

„Já přece také neříkám vyhublým ženám, co by měly nosit, že by měly nosit plavky vcelku, protože se mi nelíbí jejich vyzáblé tělo, a třeba to zase přijde nechutné mě.“

„Další námitka k mé osobě je, že podporuji obezitu. Takže někdo, kdo má plus-size velikost a není zahalen do „pytle“ hned propaguje obezitu?!“

Loey tvrdí, že není v žádném případě „propagátorkou obezity“. Když nosí bikiny na pláži, nikomu nestrká před obličej nezdravé potraviny, že by je měl jíst, ani nekřičí z plných plic, že ostatní lidé by měli být také obézní.

Jen si přeje, ať ji lidé nechají žít, ať ji berou takovou, jaká je. Je prý takto šťastná a její manžel také – miluje ji a líbí se mu.

https://instagram.com/loeybug/

Sdílejte článek

Přečtěte si také