Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Extrém

Kdo má penis do tvaru lopaty? Proč měla mít Coca Cola bílou barvu? Tohle jsou neuvěřitelná fakta, která vás zaručeně překvapí!

Vydáno: 23.07.2014, Lenka
To mi hlava nebere!
To mi hlava nebere! Autor: Tumblr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1, V roce 1938 byl Adolf Hitler jmenován americkým magazínem Time Mužem roku. O rok později byl nominován na Nobelovu cenu míru.

2, Švédský pár pojmenovat svého potomka Brfxxccxxmnpcccclllmmnprxvclmnckssqlbb11116. Jeho jméno se vyslovuje Albin.

3,V Las Vegas jsou v kasinech zakázány na stěnách hodiny. Díky nim zůstávají hráči déle, protože si neuvědomují, že čas běží a manželkám dochází trpělivost.

4,V roce 1940 požadovaly hlavy Sovětského svazu po Američanech, aby obarvili Coca Colu na bílou barvu. Důvod? Měla připomínat vodku.

5,Caligula, římský císař povolal svou armádu, aby bojovala s oceánem. Prý chtěl ukázal Neptunovi, že je silnější než on.

6,Marilyn Monroe měla vyšší IQ než Albert Einstein. Ona měla 163 a vědec „pouze“ 160.

7,Na špatné dávkování léků, které je zapříčiněno tím, že pacienti nemohou přečíst lékařův rukopis, zemře každý rok až 7000 lidí.

8,Pravý med se nikdy nezkazí.

9,Sameček vážky má penis do tvaru lopaty.  Proč? Aby mohl nabrat, a následně odstranit sperma svého předchůdce, a pak vstříknout do samičky to svoje.

Článek je zařazen v: Penis , Albert Einstein , Neptun , lopata , Adolf Hitler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama