Extrém

30. ledna 2015 10:04

Táňa Sáblíková

Když ji miluješ… Muž má slabost pro starší ženy. Hlavně pro jejich vůni!

Jednatřicetiletý Kyle Jones by mohl být obyčejným mladým mužem, kdyby se nyní v reality show „Moje divná závislost“ nepřiznal, že miluje starší ženy. A ne starší o pět deset let, ale klidně i o padesát! Miluje totiž jejich vůni!

Američan prozradil, že svoji závislost na o hodně starších ženách rozpoznal již v mládí, kdy ho jeho vrstevnice prostě nevzrušovaly. O panictví dokonce přišel v osmnácti letech s padesátiletou ženou! Asi ho natolik okouzlila, že si neřekl, že vrstevnice jsou lepší, a i nadále vyhledával přítomnost starších žen.

Svoji slabost pro seniorky potvrdil i svým vztahem s 91letou Marjorie McCool. Posledních pět let navíc nebyl na rande s žádnou, jejíž věk by nepřekročil šedesátku. „Miluji vůni starých žen, jejich způsob myšlení i jejich zubní protézy. Starší ženy jsou prostě výjimečné,“ šokoval Kyle v reality show všechny diváky.

Jeho poslední láskou je Jackie, jednašedesátiletá žena z Floridy, která mladého muže přesvědčila, aby se za ní odstěhoval z Pittsburghu. Kyle se ale nechal slyšet, že ani stěhování ho nedonutilo přestat se dívat po jiných starších ženách, a tak se zanedlouho Jackie stala jeho expřítelkyní.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také