Extrém

13. května 2015 11:08

Tereza Javorová

KLDR veřejně popravila svého ministra obrany! Proč? Usnul při vojenské přehlídce!

Podle vůdce KLDR Kim Čong-una se ministr obrany Hjon Jong-čol dopustil vlastirady, když si zdřímnul během vojenské přehlídky. Za jeho zločin ho nechal veřejně popravit střelou z protiletadlové zbraně!

Jen si to představte. Večer jdete na party, kde vám krásné a oddané Korejky tancují na klíně, v rámci utužování bratrských vztahů si musíte dát pár panáků s ostatními soudruhy a do postele se dostanete až nad ránem. Jenže druhý den vás čeká nudná vojenská přehlídka, která je beztak stejná jako stovky předešlých, tak si na chvilku zdřímnete a necháte si zdát o "lepších zítřcích".

Těch se ale nedožijete. Za malé schrupnutí vás totiž nechá vás kámoš Kim Čong-un provrtat střelou z protiletadlové zbraně před zraky stovek lidí. A spát můžete až navěky.

Smrt ministra obrany Hjon Jong-čola zdaleka není první popravou veřejného činitele. Šílený vůdce KLDR Kim Čong-un nechal už dříve sprovodit ze světa svého strýce Čang Song-tcheka a tetičku pro změnu otrávil. Pokračuje tak v zavedené rodinné tradici pravidelných čistek, ve kterých se vyžíval už Kimův otec Kim Čong-il, ale i děda Kim Ir-sen. Za tenhle rok prý současný Kim nechal popravit už přes 15 činitelů.


Přečtěte si také