Extrém

1. ledna 2015 14:00

Lenka Zajícová

Kocovina. Rady, které vám teď určitě pomohou

Víno, šampaňské, vodka, gin, vaječný koňak …Ruku na srdce, kdo z vás to letos o svátcích nepřehnal s pitím alkoholických nápojů. Zde je pár netradičních tipů, o kterých jste zaručeně ještě neslyšeli.

Všichni to známe. Zmateně se snažíme v paměti zapátrat, co se předešlou noc dělo. Jak jsme se dostali domů? Kde máme mobil? Peněženku? Proč všechno bolí? To všechno se nám honí hlavou, když ležíme na podlaze v koupelně a lísáme se k záchodové míse. Přestože si myslíte, že v tomto stavu vám nemůže pomoci nic jiného než rána do hlavy, zde je pár zaručených tipů, která váš bolehlav alespoň trošku zmírní

Antip RU - 21 tbl. 20 alkoholový metabolizmus

Tento lék pomáhá, taky aby ne. Byl vytvořen KGB přímo pro agenty, kteří u alkoholu vyzvídali informace od svých zdrojů. Díky tomuto přípravku se sice opili, ale netrpěli kocovinou, protože tento přípravek blokuje ethanal. Právě ten dělá ve vašem organismu paseku způsobující větší opici než má pražská Zoo.

Ethanol beta sultan je úžasný, byl vytvořen britskými, belgickými a italskými vědci. Je výsledkem několikaletého pokusu. Lék se zkoušel na opilých hlodavcích a je nejprodávanějším přípravkem proti kocovině ve Velké Británii. U nás zatím není dostupný.

Sprite

Údajně i tento drink napomáhá při kocovině. Sprite vám pomůže vypořádat se se zbytkovým alkoholem a hydratuje tělo. Naopak kofeinové nápoje kocovinu zhoršují, protože vás dehydratují. Takže zapomeňte na čaj i na kávu a vemte do ruky Sprite

Kapačky!

Tak tohle je novinka, která ve světě zažívá obrovský boom. Lidé s kocovinou si prostě zajdou na specializovanou kliniku, kde se jim do těla, pomocí kapaček, pumpuje směs léků. Účinek je skoro okamžitý. Do deseti minut budete zase fit. Jediný problém je ten, že tato novodobá luxusní záchytka dokáže pěkně provětrat vaše bankovní konto. 30 minut na kapačkách stojí až 140 000 Kč. Pokud se tedy opijete ve Velké Británii, v Las Vegas nebo v Miami, můžete navštívit kliniku Reviv. Jinde zatím nejsou.

Něco dalšího:


Přečtěte si také