Extrém

11. prosince 2014 18:20

Táňa Sáblíková

Konec roku bývá ošemetný! 3 věci, na které si dát o Vánocích pozor

Prosinec není jen o tom, že sháníte dárky jak zběsilí a pak si je rozbalíte pod stromečkem, je také časem různých oslav, bujarých firemních večírků i nudných povinných rodinných návštěv…Je ale pár věcí, na které byste si měli dát pozor. Které to jsou?

1. Nevěra/Rozchod

Překvapivě velké procento párů se rozchází právě ke konci roku. Nejčastějším důvodem je nevěra, která je velice často následkem firemních vánočních večírků, na kterých se opijete, a najednou kolega či kolegyně, po kterých jste jen pokukovali, je u vás v náručí a divoce se líbáte…ve většině případů zajdete ještě dál. Pokud jste oba nezadaní, gratulujeme, pokud má některý z vás partnera, zas tak růžové to není! V nedávném průzkumu přiznalo 21 % žen, které partnera podvedly, že to bylo právě na firemním večírku.

2. Práce

Pozor byste si na firemních večírcích měli dát i na alkohol, pokud to přeženete, můžete být až příliš upřímní k nadřízeným. Ti pak mohou slyšet to, co jejich uším rozhodně nebylo určené. Přílišná otevřenost bývá důvodem například ke zhoršení celkového pracovního ovzduší, zhoršení pracovních vztahů nebo v některých případech i k vyhazovu.

3. Hádky v rodině

Rodinné návštěvy na Vánoce jsou pro některé opravdu povinné peklo. Vytahují se staré historky, které nemusí být úplně všem příjemné, v některých případech staré křivdy, vždyť nejdůležitější přeci je konečně zjistit, kdo zašantročil ten vzácný obraz po babičce, jestli to byl Franta, nebo Sylvie! A neodejde se od stolu, dokud se to nevyřeší (opět)…tyto spory byste vůbec neměli vytahovat a odložit je na jindy, vždyť Vánoce by měly být dobou klidu a míru…

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky nevěra Vánoce večírek

Přečtěte si také